Archiv

Velikonoční soustředění

Ahoj!

Blíží se velikonoční soustředění, tak posílám pár informací:
Kdy: 14-17.4.2022
Kde: Staré Splavy/Jestřebí
Odjezd: ve čtvrtek14.4.2022 z Mladých Buků – sraz v 9:30 u školy. Odjezd 10.00. Sjedeme se tam všichni a rozdělíme se do aut.
Návrat: v neděli 17.4.2022 do Mladých Buků ke škole. Čas příjezdu závisí na počasí – mezi 14.00-18.00.
Strava: zajištěná je plná penze (snídaně/oběd/večeře). Začínáme ve čtvrtek obědem a končíme v neděli obědem. S sebou si vezměte nějaké ovoce, zeleninu, případně sušenky, pokud budete potřebovat svačinky. Také svačinu ve čtvrtek (první oběd bude cca 13.00) Nezapomeňte lahev na pití, ať si můžete brát s sebou vodu na tréninky.
Ubytovaní: v chatové osadě Jachta ve Starých Splavech. Spíme v chatkách, ale k dispozici jsou lůžkoviny včetně povlečení. Pokud někdo chcete jinak, můžete si vzít svůj spacák, případně milovaný polštářek a nebo medvídka :)
Prosím, všichni vyplňte ubytovací tabulku. Je pro paní ubytovatelku a je třeba ji vyplnit do pátku 8.4.2022. Kdo tam nebude, nejede. Datum narození prosím pište bez teček a pomlček jen den, měsíc a rok (XX YY ZZ) jinak to blbne. Tabulka je zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QmiqQ8NjOA4KPVJiiBS1XLiX7nyfOm1_rcig_vS0Hno/edit?usp=sharing
Program: Ve čtvrtek odpoledne bude první OB trénink (scorelauf), v pátek dopoledne bude sprint ve Starých Splavech, odpoledne měřený trénink na první etapě závodů Velikonoce ve skalách (VVS), v sobotu dopoledne je druhá etapa VVS a odpoledne bude vrstevnicovka, neděli zahájíme třetí etapou VVS a po té dle počasí odjezd nebo výlet/výběh po okolí, ve volných chvílích další sporty – volejbal, vybika, baseball, fotbal atd., různé hry aktivní i deskové, muzika a radost ze života :)
S sebou: OB krabička (čip, busola, popisník, zvýrazňovač, propiska, červená tužka), běžecké boty (nejlépe dvoje – pokud máte, ale jinak to zvládnete i v jedněch), boty na přezutí po tréninku, případně boty na přechod do sprch a bačkory, náhradní ponožky, běžecká trička, běžecké kalhoty, teplé oblečení (ale počasí se snad zlepší), nepromokavé oblečení, čepice, rukavice, otužilci plavky :) dále hygienické potřeby, ručník hřeben atd.
Cena: startovné platí oddíl, ubytování+ strava+ doprava vyjde na cca 2000 Kč/osoba. Platit budeme až po akci dle nákladů.
Tak to je od nás vše :) dotazy směřujte na Lůcu, Honzu, Kubu nebo Danu.
Světu mír a OB Zdar!
Lůca/Honza/Kuba/Dana