Archiv

Poslední závod letošní sezóny a bilancování celého roku

V sobotu se konal poslední závod letošní sezóny v okolí Hradce Králové. Terén hradecký = rovinatý, hodně cest a různých potoků a rýh. Také v tomto závodě jsme získali několik pěkných umístění – 1. místo Stáňa v D65C, druhé místo Martin v H21D (Filip skončil pátý), 3. místo Kuba v H18C, čtvrtá příčka v H65C patřila tentokrát Jirkovi (Milan byl šestý). Páté místo patřilo dvěma nováčkům – Ota v H12D a Marek v H10N.
A protože to byl poslední závod sezóny, můžeme také bilancovat. Jako oddíl LTU jsme v soutěži družstev obsadili ve Východočeské oblasti 10. místo v žactvu a veteránech, v dorostu jsme skončili dvanáctí a v dospělých šestnáctí. Ukazuje se, že velmi vyrovnaná je skupina kluků v H10 – v podzimní části skončil Matěj na 4. místě, Ondra na 7., Maty na 12. a Štěpán na 29. místě. Velmi úspěšný byl v letošním roce Kuba, který skončil na krásném 3. místě a vyběhal si licenci B.  Licenci B získali za letošní rok ještě Štěpánka, Káťa, Tomáš, Vojta a Honzík. Z ostatních výsledků: Stáňa a Milan 1. místo v kategorii pětašedesátek, Martin 4. místo v H21D, osmé místo patří Martině v D45C a Markovi v H45C (i přesto, že na podzim vůbec neběhal), v H55D skončil Jarda sedmý, v H45D Pavel H. dvanáctý.
Jak jste si vedli v rámci oddílu ukazuje tabulka GrandPrix. Nejvíce bodů posbírala Stáňa před Kubou a Šárkou, nejvíce závodů odběhala Šárka před Honzou a Kubou s Honzíkem. Alespoň jednoho závodu se za rok 2017 zúčastnilo 58 závodníků našich barev.

Stáňa