Archiv

Poslední kufr letošní sezóny

vestičkyTak je za námi definitivně poslední „závod“ letošní sezóny. Na tento tradiční oddílový přebor spojený s přátelským setkáním, jídlem a pitím. Ale také s informacemi o veškerém letošním dění v oddíle a také s plány na další roky. Nechybělo ani vyhlášení oddílových nej… Ale všechno popořádku: letošní termín posledního kufru měl magické datum 11.11. a okolo Trutnova občas i poletoval snížek, občas vykouklo sluníčko, ale jinak chladno, zataženo, naštěstí bez deště. Centrem veškerého oddílového hýření byla chata Lesana, na závod posloužily lesy v okolí Liščí hory. Běželi jsme scorelauf s bodovanými kontrolami na časový limit 60 minut. Startovalo se ve třech vlnách – rodiče, děti, dospělí a pak jak kdo ještě přišel. Z lesa jsme se vrátili všichni (aby ne, i rodiče už to s mapou pěkně umí) a po závodě hurá do tepla chalupy. Vešli jsme se tam všichni, a to nás bylo rovných 52!!! Během doplňování vyběhaných kalorií a vypocených tekutin si vzal slovo předseda oddílu Kulich, poté fin.uř. Pavel H. a nakonec trénér dravé zvěře Pavel P.. Informací byla spousta, tak já shrnu jen ty nejdůležitější a to je vyhodnocení nejlepších LTU běžců: skokanem letošní sezóny byl vyhlášen Ondra Kutáček, nejlepším žákem Matěj Hanák, nejlepší dorostenec je Kuba Šitina, v dospělácích pak Terka Panchártková a nejlepším veteránem Stáňa Kutáčková. Gratulujeme!!!

No a taky došlo na vyhlášení výsledků posledního kufrování: 1. místo Kuba Šitina, 2. místo Tomáš Lazák a 3. místo Jana Rybářová. Fotečky jsou k prohlížení na oddílovém rajčeti a tady kompletní výsledky.

Velké poděkování patří všem, kteří pro nás takovou super akci připravili (od zajištění místa – překecání pana domácího, aby si vzal do chalupy přes 50 zablácených orienťáků, dále přes stavbu závodu, až po veškeré občerstvení a vyhlášení). Díky taky vám všem, že jste přišli, jinak by nebylo pro koho tuto akci chystat. A taky díky za to, že jsme v oddíle taková super parta!!! Těším se na další setkání nejen na závodech.