Archiv

Pěkné prázdniny

Někteří členové našeho oddílu absolvovali o prázdninách celou řadu závodů –nejvíce měla zastoupení rodina Kvášovských (Rumcajsovy míle, Sandstones Pískovce, Tis 2020). Oddílovou akcí byly Pěkné prázdniny, kam jsme se nakonec přece jenom dostali. duhaNa Malou Skálu nás zavítalo 38. Většina nás využila místní kemp. V pátek ráno jsme vybrali místo, kam se vešly všechny naše stany včetně tunelu, který sloužil převážně jako jídelna. Lucka nakoupila všechno na snídaně a zajistila večeře v restauraci Sokolovna. Po všechny tři dny bylo velké teplo, proto bylo příjemné po každém závodě se vykoupat v Jizeře. Trochu deště spadlo jen v sobotu po večeři. Potom se ale zase vyjasnilo a ukázala se krásná duha.
V pátečním lesním sprintu některé z nás překvapil sprintový mapový klíč, hlavně značení cest. Závodníci delších kategorií zavítali také na hrad. Sobotní a nedělní etapa byla na mapě Drábovna. V některých momentech to byla spolupráce více závodníků, kteří si sdělovali, kde je nebo není hledaná kontrola. Musím konstatovat, že pro nás jen rekreační orienťáky to bylo opravdu náročné, což dokládaly i časy strávené na trati.
A výsledky? Kváša 11. v H40, Tom 8. v H18, Filip 9. v H12 (škoda, že nedělní etapa mu nevyšla), škoda je také disknutá sobotní etapa Lenky v D50 (v 1.etapě 9. místo, ve 3.etapě 7. místo). Za zmínku stojí také umístění Evy a Lucky v D35 (16. a 18. místo), Šárky v D50 (20. místo) a Honzíka v H16 (17. místo).
Fotky Káji Čapka jsou na https://photos.app.goo.gl/kRFXNkdUjNqoXeu26
Stáňa