Archiv

Oblasťák ve Vyhnánově – kemp Nesytá

Předposlední letošní oblastní závod v rukou OK 99 s trutnovskou stopou Hašlerky a Ňufa. Počasí si pořadatelé objednali přímo parádní, kemp byl tedy úplně plný natěšených běžců. Poslední dobou ta shromaždiště bývají kapku stísněná a nebo nás jezdí nějak moc. Tentokráte nás čekaly dva starty, což nebývá na oblastní závod běžné. Ten vzdálenější byl u méně atraktivního terénu pro žactvo, HDR a P. Zbytek to měl blíž, zato velice pěkný kamenitý a členitý terén. Já tentokráte vyrazila na „Péčka“, abych na start pomohla dopravit naše dítě, které zrovna ten den fakt nemělo náladu na „pípání“ natož na běhání… Trať „péčková“ byla vzorová, přesně tak jak má být – pro začátečníky, lehká a bez záludností. Ostatní tratě byly určitě o dost atraktivnější, jak jsem jen letmo zhlédla na OB postupy. Opět se nás sešla pěkná tlupa a byly i medaile: 1. místo: Martina D55C, Vojta H14D, Jirka v HDR. 2. místa: Stáňa D65C, Filip H10C a 3. místa: Lenka D45C, Jarda H55C a Jana v P. Bedna těsně unikla Milanovi v H65C – 4. místo a Jirkovi v H70C – 5. místo. Mezi další pěkné výsledky můžeme počítat 5. místo Ludmilky v D12D, 8. místo Kačky v D16C, v H10C byl Kryštof 7. a Jirka 9., v H12C Matěj 8. místo, stejné místo obsadil Martin v H35C. Ve velké konkurenci H16C skončil Tomáš na 11.místě a v elitní kategorii H21C jeho bratr Jakub na 15.místě. Pro mě, tímto sportovním i literárním výkonem, oblasťáky končí. Těším se na poslední oddílový kufr a kdo jedete v sobotu, ať se vám daří.