Archiv

Oblasťák v Radvanicích

Sobotní závody jsme měli tentokráte velice blízko, není divu, že se nás sešlo na schromku skoro 900 a ve výsledcích jsem napočítala celkem 52 LTU vlaječek. Slušná účast… zvláště já, co už jsem zase dlouho nebyla, jsem nestačila koukat, kolik nových tváří máme v oddíle. Jak nás to běhání a bloudění v lese fakt baví :-) . I naše Kiki neustále celou neděli mlela o tom, jak v lese pípala, mapu přinesla „na cucky“ a na výčetce bylo i pár kontrol navíc, takže to asi fakt stalo zato. No povím vám, že budeme muset jet tuto sobotu asi zas (pokud vydržíme zdraví).

Mě se závod moc líbil, i když některé kopce bych nejraději vynechala, ale můžu si zato sama. Ještě u prezentace pořád rozmýšlím: varianta A – běžet „Péčka“, ale 2,7 km za 70 Kč a navíc tak málo kontrol nebo varianta B – pěkný „Téčka“ 5,5 km za 100 Kč. Vyhrála varianta „Bé“ za víc peněz víc zážitků. Zkrátka, delší trať = víc kontrol = víc hledání = víc chyb = víc bloudění a větší kopce = v neděli se můžu vymlouvat, že fakt nic nemůžu, páč jsem úplně mrtvá. Taky, že jsem byla, ale stejně mi to bylo k ničemu… Kopce nahoru a seběhy dolů, na mapě Žaltman – Bílý kůl připadala jsem si někdy jako „vůl“… závod jsem si pohřbila hned pěknou desetiminutovou chybou na dvojce. A za všechno můžou ty houby, pořád mě rozptylovaly, byly úplně všude, půlka byla sice plesnivá, ale jinak bylo na co koukat…já mít košík…měli by jej dávat ke startovnému grátis a v cíli pěkně zvážit a za každé nasbírané kilo pěkně z času aspoň 10 minut dolů… a říkalo by se tomu o-houbaření.

Naštěstí výsledky některých našich členů byly o dost lepší, máme i vítěze: v D65C Stáňu a v D55C Martinu.Na bednu za 2. místo vystoupal také Vojta H14D a Milan v H65C, máme i 3. místo záslouhou Jardy v H55D. Pak se mi velice zamlouvalo výsledkové trio Jakub Kváša, Martin Prochajda a Michal v H35D, tato nadějná „štafetka“ se seřadila na 4.-6. místě. A teď už to vezmu rychle: Ludmila 4., Katka 6., Šárka 7., Lenka 5., Kryštof 5., Filip 7., Tomáš 10., a dva Jirkové 5. místa. Gratulace všem a zase někdy příště ahoj!

Jana Rybářová