Archiv

Nedělní proběhnutí

V neděli 14.4. se blízko Hořic konal závod oblastního žebříčku zároveň se žebříčkem A. Pod pořadatelstvím SHK jsme absolvovali Terka a Lůcahezké a poklidné závody, které počasím trochu překvapili. Proč? Protože když jsem ráno před závody přijel autem do Trutnova, stal jsem se terčem vtípků typu: Kam s tím sněhem na střeše? V sobotu a v noci u nás totiž chumelilo, a tak byla menší obava, jestli aprílové počasí si nezařádí i v neděli. Ale ne, sice bylo zpočátku chladno, ale postupně se oteplovalo a odjížděli jsme za celkem slunečného počasí.
A jak to vypadalo v Boháňce? Pěkné shromaždiště u místního koupaliště a letního kina, kde bylo vyžití i pro malé děti. Nás závodníky čekala krátká trať se 2 rozdílnými starty, tak šlo nejprve o to, trefit ten správný. To se každému podařilo, a proto mohl každý (pokud si vzal správnou mapu) vyrazit na svou trať. Pak už záleželo na každém z nás, jak se se zajímavě postavenou stavbou tratě (J.Netuka – VČP a J.Weiner – A) popasoval. A že vždy o chybky, chybičky či velké chyby není nouze, to víme každý z nás. To se prostě nedá odnaučit! Ale vždy se vyskytují Ti, kteří chybují méně než ty ostatní a o nich pak vždy píšeme pod článečkem. A o kom že můžeme psát po tomto závodě?
1.místo vybojovala A.Kynclová (D14D) a M.Hindráková (D55C), 2.místo S.Kutáčková (D65C) a K.Kobík (H10N), 3.místo J.Krejčí (H55D) a 4.místo M.Hanák (H12C), T.Šitina (H16C) a J.Suková (P). Je nutné se ještě zmínit o pěkném 12.místě T.Panchártkové v kategorii D21A, což je už jiná liga.
Marek