Archiv

Končí neobvyklá jarní sezóna

Jarní sezóna oblastních soutěží měla letos po uvolnění epidemiologických opatření pouze pět závodů. Nebylo však možné, tak jak jsme byli zvyklí za lepších časů, se sejít s ostatními závodníky a kamarády z jiných oddílů. Startovky byly roztažené vždy na celý den, probíhalo to vše ve stylu „přijeď – odběhni – odjedˇ“. Ale i tak jsme byli všichni rádi, že jsme mohli závodit. Doufejme, že na podzim už bude epidemiologická situace aspoň taková jako nyní a budeme se potkávat v hojné míře.
Do výsledků se započítávaly tři z těchto pěti závodů. Nejlépe si vedl Filip, který skončil na druhém místě v H12C (závod v Hradci Králové vyhrál) a vyběhal si tím licenci B. Na třetím místě je Tomáš Šíťa v H18C, pátý skončil Honzík v H16C, v D14C je Lída šestá, Matěj v H14C potom 14.místo. Všichni získali licenci B. V kategoriích dospělých jsou nejúspěšnější: Dagmar Filipová – druhá v D55D, Jitka třetí v D55C, a čtvrtí skončili Jakub v H35D a Pavel v H55D. Škoda, že Martina byla jen na dvou závodech, kde skončila na 1. a 2.mstě. V Mistrovství Vč. oblasti družstev žactva skončili naši žáci na 8. místě.
Kromě oblastních závodů se konaly ještě čtyři závody žebříčku B (první dva byly zároveň jako závody oblastní). Do výsledků se započítávaly tři z těchto závodů. Zatím si vyběhala licenci A Lída, licenci B potom Káťa a T.Šíťa. Z dospělých skončila nejlépe Lůca (3.místo) a Honza (4.místo).
Stáňa