Archiv

Kalendář závodů 2017

Závody soutěží Východočeské oblasti

19.3.1. kolo soutěží Vč poháru
Jarní pohár
PHK
Újezd u Přelouče
klasika
25.3.2. kolo soutěží Vč poháru LPU
Veská
krátká
1.4.3. kolo soutěží Vč poháruSRK
Slatina n.Zdobnicí
krátká
1.4.4. kolo soutěží Vč poháru VAM, KOR
Kostelec n.Orlicí
sprint
8.4.5. kolo soutěží Vč poháruSTH
Kamenný Dvúr u Kopidlna
klasika
22.4.6. kolo soutěží Vč poháruZAM
Mistrovice
krátká
22.4.7. kolo soutěží Vč poháruKUO
Ústí n.Orlicí
OM sprint
8.5.8. kolo soutěží Vč poháruDOB
Janské Lázně
OM krátká
27.5.9. kolo soutěží Vč poháru LTU
Babí
OM klasika
24.6.10. kolo soutěží Vč poháruNPA
Pecka
krátká
16.9.11. kolo soutěží Vč poháruSHK
Miletín
OM štafety
30.9.12. kolo soutěží Vč poháruVRL
Benecko
krátká
7.10.13. kolo soutěží Vč poháruSNA
Police n.Metují
krátká
14.10.14. kolo soutěží Vč poháruVAM
Kostelecká Lhota
krátká
15.10.15. kolo soutěží Vč poháruJIL
Horní Branná
krátká
21.10.16. kolo soutěží Vč poháruCHC
Újezd u Chocně
klasika
29.10.17. kolo soutěží Vč poháruHOR
Holovousy
klasika
4.11.18. kolo soutěží Vč poháruSHK
Koliba
klasika

Termíny PLŽ

25.4.NPA
16.5.LTU
30.5.JIL
27.6.JIL

Přehled hlavních závodů

18.3.Český pohár štafetPHK
8.4.Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OBSJI
9.4.Český pohár štafetSJI
23.4.Český pohár štafetTZL
6.5.Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafetZBM
7.5.Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintuZBM
13. - 14.5.ŽASSU
13. - 14.5.ŽB ČechyVLI
20. - 21.5.Český pohár štafet
ŽA sprint
ASU
3. - 4.6.ŽA, ŽB ČechyVSP, KAM
10. - 11.6.Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké tratiOSN, JHB
17. - 18.6.ŽB ČechyLPU
9. - 10.9.ŽAAOP
9. - 10.9.ŽB ČechyOPI, VCB
16. - 17.9.Český pohár štafet
ŽA sprint
SJC
23. - 24.9.Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické tratiCHA
7. - 8.10.Mistrovství ČR štafet
Mistrovství ČR družstev a oblastních výběrů žactva
KSU

Vícedenní závody

14. - 16.4.Velikonoce ve skaláchDKP
Nedamov, Jestřebí
29.4. - 1.5.Jarní trojúhelníkMLA
30.6. - 2.7.Cena střední MoravyKON
Šebětov
14.-16.7.H.S.H. Vysočina cupCHT
Řásná
13.-16.7.Grand prix SilesiaAOP
Černá Voda
26. - 30.7.Bohemia OrienteeringBOR
Nový Bor
4. - 6.8.AdvantaDOB
Bučnice
11. - 13.8.Rumcajsovy míleSJC
Brada
26. - 27.8.Pěkné prázdninyTUR
1. - 3.9.Cena Východních ČechLPU
Pustá Kamenice
1. - 3.9.West cupNEK