Archiv

Kalendář závodů 2019

Závody soutěží Východočeské oblasti

23.3.Jarní pohár v nočním OBPHKnoční
24.3.1. kolo soutěží Vč poháru
Jarní pohár
PHK
klasika
30.3.2. kolo soutěží Vč poháru SRKklasika
6.4.3. kolo soutěží Vč poháru SJCkrátká
6.4.4. kolo soutěží Vč poháru HORMistrovství oblasti ve sprintu
14.4.5. kolo soutěží Vč poháruSHKkrátká
27.4.6. kolo soutěží Vč poháruKUO
Mistrovství oblasti na krátké trati
1.5.7. kolo soutěží Vč poháruSTHKrátká
4.5.8. kolo soutěží Vč poháruVAMMistrovství oblasti na klasické trati
25.5.9. kolo soutěží Vč poháruJILsprint
8.6.10. kolo soutěží Vč poháruSHKsprint
8.6.11. kolo soutěží Vč poháruSHKMistrovství oblasti štafety
7.9.12. kolo soutěží Vč poháruCHCklasika, ŽB
8.9.13. kolo soutěží Vč poháruCHCkrátká, ŽB
14.9.14. kolo soutěží Vč poháruVRLklasika
28.9.15. kolo soutěží Vč poháruZAMklasika
12.10.16. kolo soutěží Vč poháruNPAkrátká
29.10.17. kolo soutěží Vč poháruSNAklasika
26.10.18. kolo soutěží Vč poháruPHKklasika

Termíny PLŽ

14.5.VRL
18.5.LTU noční
28.5.SJC
11.6.NPA
25.6.HOR
10.9.LTU
24.9.JIL
1.10.STH

Přehled hlavních závodů

16.3.Jarní skályTUV
23.3.Český pohár štafetPHK
13.4.Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OBSHK
14.4.ŽA krátká traťSHK
11.5.ŽA sprintKSU
11.5., 12.5.Český pohár štafet
KSU
18.5.Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintuLPU
19.5.Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafetLPU
1.6.-2.6.ŽA, ŽB Č západ DOK, DKP
1.6.-2.6.ŽB Č východSJI
15.6.-16.6.ŽB Č západMLA,DCH
15.6.-16.6.ŽB Č východVBM,BBM
22.6.-23.6.Mistrovství a Veteraniáda ČR krátká traťLTU
7.9.-8.9.ŽATZL
7.9.-8.9.ŽB Č západKAM
7.9.-8.9.ŽB Č východCHC
14.9.ŽA sprintVLI
14.9.-15.9.Český pohár štafetTUR,VLI
21.9.-22.9.Mistrovství a Veteraniáda ČR na klsické tratiTJN
5.10.-6.10.Mistrovství ČR štafet
Mistrovství ČR družstev a oblastních výběrů žactva
PGP

Vícedenní závody

19.4.-21.4.Velikonoce ve skaláchDKP
Kozly
28.6.-30.6.Cena střední MoravyKON
5.7.-7.7.Třemošná 219LPM
12.7.-14.7.H.S.H. Vysočina cupCHT
Svratouch
19.7.-21.7.Grand prix SilesiaAOP
Mokré Lazce
24.7.-28.7.Bohemia orientteeringBOR
Nový Bor
2.8.-4.8.Magnus cup 2019ASU
3.8.-4.8.Veřejný závodLLI
7.8.-11.8.Orienteering AdventureOAV
16.8 -18.8.Rumcajsovy míleSJC
23.8.-25.8.Pěkné prázdninyTUR
30.8. - 31.8.Cena Východních ČechLPU
30.8.-31.8.Interkompas 45SJH
Číměř
30.8. - 31.8.West cupNEK