Archiv

Grand Prix Silesia 2017

IMAG1Na rozdíl od předchozích let byla společná oddílová akce pojata formou dovolené. Proto jsme před začátkem závodů absolvovali výlety na kolech, singltreky, slaňování, koloběžky, koupání a skákání do lomu. Znavená těla jsme ráno probouzeli ponorem do vody v potoce. Převážně klidový režim umožnil některým z nás při první etapě klusat, v horším případě belhat se vpřed. Protože jsme ještě neměli dost, prošli jsme školením v bike škole, kde nás naučili rozjíždět se do kopce, řezat zatáčky a padat z kola. Nově nabyté zkušenosti jsme zúročili při sjezdu singltreku Superflow.
IMAG2I přes nabitý program se našim borcům dařilo. Celkově skončila Štěpánka na pěkném 3. místě v D14. Alka byla také třetí v D45A. Stáňa se pro změnu umístila první v D65. V chlapeckých kategoriích se prosadil Ondra a Matěj na 3. a 4. místě v H10. Nesmím také zapomenout na Kubu Šitinu na 2. místě v H18.
Doufejme, že příští rok bude také dovolená a ne soustředění, abychom nepotřebovali další týden dovolené na zotavenou :D.

Velký dík patří Pavlovi a Alce za skvělou organizaci.

Tomáš Lazák