Archiv

7. VČP – Zdelov

Pěkný závod blízko Borohrádku připravili orienťáci z Týniště. Centrem bylo koupaliště ve Zdelově, z parkování, z cíle i na start to bylo kousek. Počasí na běhání parádní. Tentokrát jsme kopce vyměnili za nekonečnou rovinu, sem tam s nějakou vrstevnicí. Tratě byly pořádně dlouhé a tak nezbývalo než běžet a běžet, moc nehledat a důkladně počítat průseky, kterých bylo v mapě opravdu dostatek. Úspěšní byli tentokrát hlavně pánové, dvě stříbra na konto Trutnova jsme mohli přičíst díky Hašlerkovi v H16C a Markovi v H45C, pěkné 5. místo v H55C získal Milan, Martin na nekonečné trati v H21D získal 6. místo a Jirka, i přes zdravotní komplikace, nakonec 7. místo v kategorii H55D. Z holek byla nejšikovnější Terka, která si odskočila od učení a bylo z toho pěkné 9. místo v D21D.